Nieruchomości

Chcesz zbudować kampanię Google Ads i poznać tajniki Google Analytics? Dołącz do nas.
pati200

Nieruchomości

Post autor: pati200 »

Chciałabym mieć własne mieszkanie, ale zastanawiam się, czy dobrym pomysłem nie będzie też coś takiego jak inwestycja w apartamenty na wynajem , bo jednak w tym względzie sporo osób ma problem i jestem zdania, że naprawdę warto o tym pomyśleć. Taka inwestycja daje Wam moim zdaniem naprawdę sporo. Czyżbym się myliła?
Awatar użytkownika
paralaksa
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2019, 18:40

Re: Nieruchomości

Post autor: paralaksa »

Inwestowanie w apartamenty inwestycyjne to jest bardzo dobrym pomysł, ja jednak poleciłabym te na osiedlu Atal Sky+ w Katowicach bo to doskonała lokalizacja i bardzo atrakcyjna kompleksowa inwestycja
Franek 19

Re: Nieruchomości

Post autor: Franek 19 »

Witajcie! Szukam informacji na temat firm zajmujących się uzdatnianiem wody w okolicach Tychów https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/tychy/ . Czy ktoś ma doświadczenie z takimi usługami? Jakie firmy polecacie? Czekam na wasze wskazówki!
Remek 18

Re: Nieruchomości

Post autor: Remek 18 »

Dzień dobry! Planuję montaż izolacji styropianowej na elewacji i zastanawiam się, na co zwracać uwagę przy wyborze talerzyków dociskowych do styropianu https://kemplast.pl/talerzyki-dociskowe/ . Czy macie jakieś wskazówki dotyczące ich rodzaju, rozmiaru lub sposobu montażu? Chętnie posłucham waszych doświadczeń w tej kwestii!
ODPOWIEDZ