Stoły warsztatowe

Chcesz zbudować kampanię Google Ads i poznać tajniki Google Analytics? Dołącz do nas.
theconce

Stoły warsztatowe

Post autor: theconce »

Jakie stoły garażowe macie ogólnie w zanadrzu i co byście kupili, jako swój pierwszy wybór? Co prawda sprawdzam sobie to sama od czasu do czasu, ale do końca nie wiem, co mam robić. Może warto będzie po prostu to omówić wspólnie? U mnie każda podpowiedź jest mile widziana.
minimanla

Re: Stoły warsztatowe

Post autor: minimanla »

Mój dom ma właśnie kilka mankamentów, a mianowicie to, że nie mam garażu dla mojego samochodu. I dlatego może warto będzie jeszcze przed zimą ogarnąć jakiś garaż? W sumie zerkałam na coś takiego i mam coś podobnego: https://inbudo.pl/garaz-z-plyty-warstwowej/ . Może to będzie odpowiednie? Co powiecie?
Adam

Re: Stoły warsztatowe

Post autor: Adam »

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://ogrod24.com/ , na której znajdziecie najróżniejsze akcesoria, meble, narzędzia ogrodowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Wielokrotnie korzystałem z oferty tego sklepu i nigdy było najmniejszego problemu.
Krystian

Re: Stoły warsztatowe

Post autor: Krystian »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://blaszaki.com.pl/kategoria-produ ... -blaszane/ , na której znajdziecie ofertę firmy Stalmex, która zajmuje się produkcją garaży blaszanych i konstrukcji stalowych. Czy ktoś z Was również korzystał z ich oferty?
Formica1234

Re: Stoły warsztatowe

Post autor: Formica1234 »

Zauważyłam, że garaż blaszany to teraz popularna i polecana firma garażu. Ja uważam, że to ekonomiczne i solidne rozwiązanie. Sama teraz szukam ciekawych ofert by kupić garaż na swoją działkę.
ODPOWIEDZ