marketing internetowy

Polecamy specjalistów z branży SEO.
gość

marketing internetowy

Post autor: gość »

Hej wszystkim, ja prowadzę własną firmę i trzeba się wyróżniać na tle innych w Internecie i social mediach. Obecnie, konkurencja na rynku jest ogromna, dlatego jestem w trakcie poszukiwań Agencja Interaktywna na terenie Krakowa. Możecie mi z tym pomóc? Będę wdzięczna za pomoc ;)
Awatar użytkownika
okulka
Posty: 33
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:48

Re: marketing internetowy

Post autor: okulka »

Dla mnie marketing internetowy prowadzi agencja http://cnagencja.pl/ której to kilka razy już zlecałam różne kampanie i z każdej super się wywiązywali. Prowadzę dość specyficzny biznes, także nie ukrywam że nie łatwo było się zdecydować na formę reklamy, ale jednak poszłam w to co daje najlepsze efekty, czyli reklamę sieciową.
Gwóźdź

Re: marketing internetowy

Post autor: Gwóźdź »

Faktycznie sam marketing internetowy jest niezwykle fajną sprawą i ja jestem zdania, że gdy mamy możliwość to jak najbardziej warto jest go zlecać. Jednak jak to robić to zostało opisane na stronie http://www.softwarepatch.pl/jak-zlecac- ... nternecie/ i zachęcam do zapoznania się z tym materiałem.
Awatar użytkownika
boku
Posty: 17
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:13

Re: marketing internetowy

Post autor: boku »

Bez dwóch zdań. Już nie tylko reklama lokalna się liczy, także ta internetowa. I jeśli jesteście zainteresowani tematem pozycjonowania stron internetowych to w takim razie odsyłam was na bloga https://make-cash.pl/blogs/entry/142-bl ... jonowania/
piżmak

Re: marketing internetowy

Post autor: piżmak »

Jeśli chodzi o mnie, to osobiście uważam, że warto czerpać inspirację z różnych źródeł. Sama często zaglądam do https://digitalmarketing.pl/ ponieważ można się stamtąd dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Z pewnością znajdziecie tam artykuł, który będzie się wpisywał w wasze potrzeby. Jeżeli znacie podobne miejsca, to możecie mi podesłać. Chętnie przejrzę.
biś

Re: marketing internetowy

Post autor: biś »

Wydaje mi się, że dobrą opcją na ogarnięcie, co się z czym je w kwestiach marketingowych, jest zweryfikowanie podstawowych informacji o digital marketingu oraz service design. Udało mi się znaleźć sporo artykułów, związanych z tymi obszarami, pod tym linkiem: http://servicedesign.pl/co-to-jest-service-design/ . Polecam wam sprawdzić, bo warto!
Awatar użytkownika
papierówka
Posty: 27
Rejestracja: 17 gru 2019, 9:27

Re: marketing internetowy

Post autor: papierówka »

Marketing internetowy to jest bardzo duże pojęcie reklamy i nie każdy z nas tak po prostu będzie w stanie wszystko ogarnąć co i jak. Na szczęście możemy tutaj się zgłosić do agencji https://prowadzenielinkedin.pl/ która pomoże nam przejść przez procedury a także wypromować nasz biznes żeby trafiał do tych grup klientów na których nam najbardziej zależy.
uube

Re: marketing internetowy

Post autor: uube »

Tutaj https://mojakruszwica.pl/pl/665_artykul ... zacji.html możecie poczytać o strategii marketingowej jaką jest grywalizacja. Strategia oparta na grywalizacji ma na celu budowanie więzi z klientami. Tworzy się programy lojalnościowe, w których klienci mogą zdobywać punkty i nagrody za zakupy lub uczestnictwo w akcjach promocyjnych. To motywuje ich do częstszych interakcji z Waszą marką.
ODPOWIEDZ