Marketing Internetowy

Polecamy specjalistów z branży SEO.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:50

Marketing Internetowy

Post autor: deborah »

Hej wszystkim, ja prowadzę własną firmę i trzeba się wyróżniać na tle innych w Internecie i social mediach. Obecnie, konkurencja na rynku jest ogromna, dlatego jestem w trakcie poszukiwań Agencja Interaktywna na terenie Krakowa. Możecie mi z tym pomóc? Będę wdzięczna za pomoc ;)
sęczek

Re: Marketing Internetowy

Post autor: sęczek »

deborah pisze: ↑08 lut 2021, 13:30 Hej wszystkim, ja prowadzę własną firmę i trzeba się wyróżniać na tle innych w Internecie i social mediach.
W sumie się zgodzę, reklama w social mediach jest ważna, ale nie można tylko na tym poprzestać. Równie istotne jest pozycjonowanie, a aby było ono jeszcze bardziej efektywne to warto regularnie przeprowadzać audyt seo stron https://www.inclick.pl/audyt-seo-stron/
Dziewoń

Re: Marketing Internetowy

Post autor: Dziewoń »

Spróbuj kampanii google ads w wyszukiwarce u mnie się dobrze sprawdza. W zasadzie przy wyborze agencji nie trzeba się ograniczać do konkretnego miasta. Ze swojej stron mogę polecić firmę, która dla mnie prowadzi taką kampanie - http://ninjaads.pl bardzo rzetelna osoby z duża dawką wiedzy i profesjonalnym podejściem do biznesu. U mnie efekty pojawiły się w pierwszym miesiącu i tak systematycznie się mój biznes rozwija. Zdecydowanie jest to opłacalna inwestycja.
Awatar użytkownika
okulka
Posty: 33
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:48

Re: Marketing Internetowy

Post autor: okulka »

Polecam agencję http://pharmar.pl/ która szczególnie potrafi skutecznie działać w obszarze branży farmaceutycznej. Bardzo skutecznie pomaga budować widoczność mojej apteki w sieci, poprzez dobrze poprowadzoną kampanię marketingu internetowego. Są cenieni przez wielu klientów, dlatego też postanowiłam się właśnie do niech zgłosić.
Awatar użytkownika
googleme
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2019, 11:24

Re: Marketing Internetowy

Post autor: googleme »

Ekspertami w dziedzinie marketingu internetowego jest agencja https://virtualpeople.pl/ , mają bardzo fajnie zaprojektowaną stronę www, wchodząc tam od razu dowiemy się czym się zajmują i jak mogą nam pomóc. Do każdej firmy i współpracy podchodzą bardzo indywidualnie, każda z nich jest w końcu bardzo inna. Możliwości jest wiele, od małych kapani aż po duże zmiany wizerunków całej organizacji. Cel jest jeden, zwiększyć sprzedaż lub rozpoznawalność.
Awatar użytkownika
papierówka
Posty: 27
Rejestracja: 17 gru 2019, 9:27

Re: Marketing Internetowy

Post autor: papierówka »

Marketing internetowy to dziś wręcz obowiązek, bo coraz więcej osób usług poszukuje już wyłącznie przez przeglądarki sieciowe i to jest trend który się jeszcze długo nie zmieni. Agencja http://web-city.pl/ działa dla mnie w tym zakresie, budując świadomość mojego istnienia. Mają wiedze i doświadczenie co widzę po efektach ich pracy.
Serwa Paweł

Re: Marketing Internetowy

Post autor: Serwa Paweł »

Myślę, że w poszukiwaniach nie musisz się ograniczać do miasta, w którym przebywasz. Nie ma znaczenia z jakiego miasta agencję wybierzesz. Ze swojej strony mogę polecić specjalistę, który dla mnie zajmuje się pozycjonowaniem i prowadzeniem kampanii google ads. Tu masz kontakt http://ninjaads.pl do pana Piotra, bardzo konkretny gość, ma dużą wiedzę i wszystko dobrze tłumaczy, w dodatku sprawnie można się z nim skontaktować o każdej porze.
Awatar użytkownika
kantana
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:19

Re: Marketing Internetowy

Post autor: kantana »

Jeśli chodzi o takie sprawy to najlepiej zgłosić się do profesjonalistów. Ja sporo czytałem na ten temat np. tutaj https://adcube.pl/reklama-w-social-medi ... osciowych/ dowiedziałem się dla kogo i jaki konkretnie marketing w social mediach się opłaca wykorzystać i zamierzam iśc w tym kierunku. Mam nadzieję, że to zapewni mi nowych klientów ;)
Awatar użytkownika
spamer
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:40

Re: Marketing Internetowy

Post autor: spamer »

Ja również jestem zwolennikiem korzystania z marketingu internetowego i wdrożyłem go dla każdej swojej strony. Tym bardziej, że jak jeszcze używam notyfikacji push to wiem, że to był właściwy wybór. Doskonale o nich piszą w https://push-ad.com/push-notyfikacje-ap ... tkownikow/ oraz o kierowaniu reklam na dane grupy użytkowników.
lubiaszyński

Re: Marketing Internetowy

Post autor: lubiaszyński »

Jeśli chodzi o to zagadnienie, to wspiera mnie w tym agencja http://erzecznik.com.pl/ . To specjaliści od marketingu internetowego, którzy przeprowadzili dla mnie dopasowana indywidualnie kampanię reklamy sieciowej. W ten sposób budują zaufanie i poprawiają ogólny wizerunek marki.
wammoiu

Re: Marketing Internetowy

Post autor: wammoiu »

Media spełecznościowe na dobre wkroczyły do marketingu - https://darlowo.info/index.php/83-bizne ... marketingu . Umożliwiają markom budowanie i kształtowanie wizerunku marki poprzez regularne udostępnianie wartościowych treści. Marki mogą pokazywać swoją osobowość, wartości i zaangażowanie społeczne, co pomaga w budowaniu więzi z klientami i tworzeniu pozytywnego wizerunku.
Bartłomiej31

Re: Marketing Internetowy

Post autor: Bartłomiej31 »

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę https://zygox.elk.pl/reklama-zewnetrzna ... -wrazenia/ , gdzie znajdziecie bardzo interesujący artykuł na temat reklamy zewnętrznej. Jeżeli jesteście tym zainteresowani, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
Listekk

Re: Marketing Internetowy

Post autor: Listekk »

Podrzucam Wam link do tego artykułu - https://innoship.com/pl/jak-innowacje-m ... -commerce/ . Innowacje marketingowe w e-commerce idą o krok dalej, angażując sztuczną inteligencję w kształtowanie polityki cenowej. Dynamiczna modyfikacja cen, uwzględniająca koszty, preferencje klientów i działania konkurencji, staje się rzeczywistością. To nie tylko optymalizacja zysków, ale także dostosowanie cen do zmieniającej się sytuacji rynkowej w czasie rzeczywistym.
ODPOWIEDZ