Opinie o Agencji FunkyMedia

Polecamy specjalistów z branży SEO.
ŁukaszWiśniewski

Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: ŁukaszWiśniewski »

Hej wszystkim! Od jakiegoś czasu prowadzę mały, lokalny biznes. Niestety pandemia, teraz tematy związane z wojną - klientów nie dość, że nie przybywa, to znacząco ubywa. Do tej pory nie inwestowałem w reklamę - w zasadzie kręciło się dzięki poleceniom ustnym klientów. Teraz muszę pomyśleć o czymś skuteczniejszym. Mam już stronę internetową więc chyba postawię na promocję w sieci. Dostałem namiar na Agencję FunkyMedia. Kilka osób wspomniało mi o nich, podobno spece od takiej reklamy w sieci. Nie chcę marnować kasy więc zanim się zdecyduję na ich usługi szukam opinii na temat ich usług. Może ktoś z was korzystał i ma jakieś info w temacie? Z góry dzięki za info.
Seba1975

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: Seba1975 »

Serio? I bez reklamy miałeś klientów? Aż trudno w to uwierzyć :) No ale nic straconego - jak to mówią lepiej późno niż wcale. Teraz reklama w sieci to po prostu must have. I dobrze, że od razu pomyślałeś o agencji. Bo takie działania muszą być przemyślane, zaplanowane i starannie wykonane. A FunkyMedia to najlepszą opcja i nie dziwię się, że ktoś dał Ci na nich namiar. Rzetelni, kompetentni, skuteczni i z pewnością pomogą. Także pisz lub dzwoń do nich jak najszybciej.
Missi32

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: Missi32 »

Tak, tak i jeszcze raz tak. Ja bardzo polecam tę agencję. Zespół ludzi, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Wiedzą jak promować w sieci i robią to dobrze. Nie ma że się nie da. Ale też nie ściemniają, bez pustych obietnic. Zawsze kompleksowe i indywidualne podejście do tematu. Każdy klient może liczyć na fachową obsługę i profesjonalne podejście. Zresztą poczytaj opinie w sieci o nich. Ludzie wypowiadają się w samych superlatywach. I mają rację.
Kinga

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: Kinga »

Jeśli miałabym wyrazić swoją opinię o FunkyMedia to mogę mówić i nich tylko w samych superlatywach. Uwielbiam taką bezproblemową współpracę. Bardzo solidny zespół, z ogromnym doświadczeniem. I to widać, zarówno podczas rozmów jak i efektów ich pracy. Niezależnie od tego jaka forma promocji w sieci Cię interesują - oni z pewnością pomogą. Tu trzeba być na bieżąco, a oni są. Bezproblemowy kontakt, indywidualne podejście do każdego klienta / projektu. Dla mnie najlepsi.
Rafek34

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: Rafek34 »

Bardzo dobry wybór jeśli chodzi o agencję. Jak widać FunkyMedia może pochwalić się mnóstwem zadowolonych klientów. I mnie to nie dziwi, bo należą do tej grupy wielce usatysfakcjonowanych :D A tak serio, to ja polecam. W moim przypadku skoncentrowaliśmy się na reklamę ads i promocji w social mediach. Zaproponowano mi te rozwiązania, jak najbardziej optymalne na mojej branży. No i co? Strzał w 10. Ja w ogóle nie wnikam w to co robią, bo to działa i widzę wymierne korzyści.
Katarina

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: Katarina »

No nic dodać, nic ująć. Po prostu bezkonkurencyjni w branży. Nie sztuką jest wydać pieniądze na reklamę. Sztuką jest poprowadzić kampanie tak, by była konwersja. Tzn. żeby wydane pieniądze zwróciły się i przyniosły kolejne. A w FunkyMedia wiedzą jak się tym zająć. Usługi mają kompleksowe więc jeśli chodzi o promocję w sieci można te działania dywersyfikować. Zresztą jestem pewna, że podpowiedzą optymalne rozwiązania, które w Twojej sytuacji będą najlepsze.
Konrad

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: Konrad »

Fakt, agencji sporo na rynku. I trzeba mocno uważać, żeby się nie naciąć. Ale jeśli chodzi o FunkyMedia to nie mam żadnych oporów, żeby ich polecić. Takich agencji jest naprawdę niewiele. Bez ściemy, bez wciskania usług na siłę. Dopasowują ofertę do klienta więc wszystkie działania się uzupełniają. Człowiek wie za co płaci. Reklama w sieci to nie jest prosty temat - targety, grupy docelowe, budowanie zaufania klienta, rozpoznawalności marki... W głowie się od tego kręci. A oni to ogarniają. Nie wiem jak, ale to robią. I to w najlepszym wydaniu = pełen profesjonalizm.
Luca007

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: Luca007 »

Nie no można działaś we własnym zakresie. Ale bez wiedzy, doświadczenia, sprawdzonych rozwiązań to się raczej nie uda. Wydatki z pewnością się nie zwrócą. A dodatkowo w przypadku niektórych działań jak np. pozycjonowanie, mogą narobić sporo szkody. Także jeśli reklama w sieci, to skuteczne i z najlepszymi. I do takich zaliczam FunkyMedia. Ich pomoc zdecydowanie się przydaje. Niezależnie od tego co chcesz robić ze swoją stroną (ads, pozycjonowanie, social media itd.) - oni pomogą.
Gienek

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: Gienek »

Fajnie, że przeglądasz opinie zanim podejmiesz współpracę z wybraną agencją. To ważne, bo jest ich teraz mnóstwo. Niektóre obiecują przysłowiowe gruszki na wierzbie i nic z tego nie wychodzi. Ale z FunkyMedia jest zupełnie inaczej. Oni zdecydowanie obiecują tylko możliwe do realizacji cele. Usługi maja kompleksowe więc już na początku współpracy możesz zróżnicować działania i dopasować je do swoich potrzeb czy budżetu. Oni z pewnością zaproponują Ci taką promocję, która faktycznie będzie miała sens.
Jolka33

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: Jolka33 »

Czasami strona jest tak kiepska, że bardziej szkodzi niż pomaga. Ale myślę, że w FunkyMedia pomogą Ci ogarnąć temat kompleksowo. U mnie tak było. Strona wymagała zmian, ale poprawili wszystko. Dopasowali do potrzeb użytkowników i wymogów wyszukiwarek. A potem już gładko i szybko poszło. Nie wiem jak oni to robią, ale wiedzą czym jest promocja w sieci i jak to robić, żeby było dobrze. Jeśli planujesz współpracę z FunkyMedia to jestem pewna, że pomogą Ci w każdym aspekcie.
LiliNutka

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: LiliNutka »

FunkyMedia dla mnie najlepsi. Przed podjęciem współpracy też wyszukałam opinie o nich. Niemal 100% pozytywów i wszystko potwierdziło się w praktyce. Bardzo kompetentni. Wiedzą co oferują. Nawet laikowi jak ja potrafili wyjaśnić co i jak, czym się zajmą i na jakie efekty mogę liczyć. Od kilku miesięcy współpracujemy i zawsze potrafią rozwiać moje wątpliwości. No i co najważniejsze - działają skutecznie. Bardzo szybko odnotowałam wzrost liczy klientów i z miesiąca na miesiąc jest lepiej. A to wszystko dzięki nim.
Tony37

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: Tony37 »

Takich agencji jest mnóstwo na rynku. I powstaje ich coraz więcej. Ale niestety nie wszystkie działają dobrze i łatwo jest stracić sporo kasy na nieskuteczną reklamę. Ale w przypadku FunkyMedia nie ma o tym mowy. Najlepsi z najlepszych. Zespół ludzi, którzy potrafią doskonale analizować sytuację i dopasowywać się do potrzeb klienta, budżetów i zamierzonych celów. Polecam, bo w tej branży ważna jest umiejętne podejście do tematu i przede wszystkim konwersja. A tu wszystko działa jak należy.
Megan

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: Megan »

Masz rację. Z tą jakością usług bywa bardzo różnie. Najgorsze jest to, że można nieźle się wkopać w długoterminową umowę, bez rezultatów. Dlatego trzeba szukać zaufanych agencji. Najlepszych z najlepszych. A FunkyMedia to dokładnie to na co warto postawić. Moja współpraca z nimi nie jest długa, ale wiem, że wiedzą co robią, bo są efekty. Mam więcej klientów, widzę że ich działania są skuteczne. Do tego jasna umowa, bez żadnych kruczków i gwiazdek. Jeśli szukasz solidnej, zaufanej agencji, z dobrymi opiniami - to tylko oni.
Paweł

Re: Opinie o Agencji FunkyMedia

Post autor: Paweł »

Dla mnie kompleksowa obsługa to podstawa, a w FunkyMedia dostałem wszystko co potrzebne. Sprawdzili dotychczasową strategię, zaproponowali jej modyfikacje, do tego dorzucili analizę niewykorzystanych kanałów - i w końcu pomogli zrealizować zaplanowane działania. Nie musiałem się o nic martwić. Zespół FunkyMedia zajął się wszystkim. Co dla mnie ważne - opracowana przez nich strategia działa. I to na wielu płaszczyznach - nie tylko mam wielu nowych klientów, ale znacząco wzrosła rozpoznawalność mojej marki. Jest moc i zdecydowanie polecam.
ODPOWIEDZ