reklama dla firmy

Polecamy specjalistów z branży SEO.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Hej wszystkim, ja prowadzę własną firmę i trzeba się wyróżniać na tle innych w Internecie i social mediach. Obecnie, konkurencja na rynku jest ogromna, dlatego jestem w trakcie poszukiwań Agencja Interaktywna na terenie Krakowa. Możecie mi z tym pomóc? Będę wdzięczna za pomoc ;)
Awatar użytkownika
papierówka
Posty: 27
Rejestracja: 17 gru 2019, 9:27

Re: reklama dla firmy

Post autor: papierówka »

Od reklamy to mam wsparcie agencji http://divero.com.pl/ . Ci doskonale znają się na tym temacie, działając w marketingu internetowym już wystarczająco długi okres. Poznali firmę, oczekiwania, konkurencję i pod to dopasowali kolejne etapy kampanii promocyjnej. W ten sposób zdecydowanie więcej osób trafia na moją markę.
Awatar użytkownika
boku
Posty: 17
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:13

Re: reklama dla firmy

Post autor: boku »

Rzeczywiście konkurencja jest duża, dlatego trzeba znaleźć sposób aby się wyróżnić. Na pewno warto działać w internecie, gdyż tutaj znaleźć można bardzo duże grono potencjalnych klientów. Co do kwestii dostępnych narzędzi marketingowych i ich dopasowaniu do realizacji zamierzonych celów to odsyłam na https://adrenalinemd.pl/ . Na tym blogu można znaleźć wiele przydatnych informacji
Awatar użytkownika
okulka
Posty: 33
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:48

Re: reklama dla firmy

Post autor: okulka »

Prowadzę niewielkie gospodarstwo i tutaj reklama wcale nie jest taka łatwa. Wcześniej próbowałam sama tutaj działać, ale jak się z czasem okazało to nie nie miałam odpowiednich narzędzi no i wiedzy żeby trafić do tych klientów na których mi najbardziej zależało. Dlatego po długich poszukiwaniach zdecydowałam się zgłosić do agencji https://marketingrolniczy.pl/ która to doskonale ogarnia działalności rolnicze.
Kaśka2

Re: reklama dla firmy

Post autor: Kaśka2 »

okulka pisze: ↑30 sie 2021, 11:25 Prowadzę niewielkie gospodarstwo i tutaj reklama wcale nie jest taka łatwa. Wcześniej próbowałam sama tutaj działać, ale jak się z czasem okazało to nie nie miałam odpowiednich narzędzi no i wiedzy żeby trafić do tych klientów na których mi najbardziej zależało. Dlatego po długich poszukiwaniach zdecydowałam się zgłosić do agencji marketingrolniczy.pl/ która to doskonale ogarnia działalności rolnicze.
Dobry efekt jesteś w stanie osiągnąć już samym facebookiem np. https://www.facebook.com/dudekjablkogru ... ietruszka/. Zobacz w jaki sposób Gospodarstwo Dudek relacjonuje swoje prace.
Bartłomiej31

Re: reklama dla firmy

Post autor: Bartłomiej31 »

Moim zdaniem reklamy to obecnie podstawa rozwoju praktycznie każdego biznesu, dlatego polecam Wam sprawdzić bardzo interesujący artykuł w tym temacie na stronie - https://vurro.pl/kilka-wskazowek-promoc ... ranzy-bhp/ .
ODPOWIEDZ