Rozwój sklepu internetowego

Polecamy specjalistów z branży SEO.
Awatar użytkownika
molenina
Posty: 8
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:52

Rozwój sklepu internetowego

Post autor: molenina »

Zależy mi na rozwoju mojego sklepu internetowego, który póki co średnio sobie radzi. Co mogę zrobić aby poprawić tę sytuację?
Awatar użytkownika
lodeba
Posty: 14
Rejestracja: 18 cze 2019, 21:59

Re: Rozwój sklepu internetowego

Post autor: lodeba »

Podstawą oczywiście są działania marketingowe, dzięki nim masz największą szansę na zdobycie nowych klientów a co za tym idzie rozwój. Jednakże możliwości jest naprawdę dużo, dlatego chyba warto byłoby się skonsultować z jakąś agencją, która pomogłaby zaplanować i zrealizować kampanie. Polecam poczytać: http://adrenalinemd.pl/ , na stronie można znaleźć wiele wskazówek dotyczących tego tematu
Awatar użytkownika
kantana
Posty: 6
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:19

Re: Rozwój sklepu internetowego

Post autor: kantana »

W przyszłości zamierzam otworzyć sklep podobny do https://tekniska.pl/kategorie/routery-p ... rzewodowe/ tzn. z takimi właśnie sprzętami jak routery przemysłowe, modemy światłowodowe i tak dalej pytanie tylko do kogo zwrócić się z prośbą o wykonanie takiego sklepu? Lepiej do agencji marketingowej czy po prostu freelancera jakiegoś znaleźć? Będę wdzięczny za propozycje i wskazówki!
Awatar użytkownika
betka
Posty: 16
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:35

Re: Rozwój sklepu internetowego

Post autor: betka »

Sprawdźcie ofertę https://greenhat.pl/ To biuro, które oferuje usługi z zakresu projektowania graficznego, tworzenia identyfikacji wizualnych, doradztwa strategicznego oraz wsparcia komunikacyjnego, również w social mediach. Wyróżnikiem firmy mają być działania PR-owe i marketingowe dla produktów i usług związanych z ideą zrównoważonego rozwoju.
Mika

Re: Rozwój sklepu internetowego

Post autor: Mika »

Zobaczcie jakie efekty pozycjonowania posiada strona https://www.dekoroleta.pl Warto wybrać sprawdzone rozwiązania lub popróbować samemu. Ja oddałem sprawę profesjonalistą.
ODPOWIEDZ