Kampania reklamowa

Czym jest kampania produktowa i na czym polega? Jakie są korzyści płynące z jej wykorzystania? Czy warto?
Lilak

Kampania reklamowa

Post autor: Lilak »

Hej!

Zastanawiam się, z jakich rodzajów kampanii korzysta sklep motoryzacyjny woopauto.com? Widzę ich reklamy zarówno na Facebooku, jak i na różnych stronach motoryzacyjnych i nie tylko oraz w wyszukiwarce Google. Przykładowo wpisuję tak ogólne słowa jak "części zamienne", "akcesoria samochodowe", "wyposażenie warsztatu" czy "opony" i za każdym razem widzę jak nie jakieś konkretne produkty, to chociaż reklamę tekstową. Jak oni to zrobili? Prowadzę mały sklep motoryzacyjny i też chciałbym mieć takie reklamy. Czy to dużo kosztuje?
senna

Re: Kampania reklamowa

Post autor: senna »

Hmmm no ok.... A czy już sprawdzaliście też wiadomości na temat tego, jakie Najlepsze sposoby reklamy w 2023 roku ? Które formy reklamy są najskuteczniejsze i aktualnie dają najlepsze efekty? Warto byłoby i w tym zakresie się zorientować, bo wiadomo że z roku na roku wszystko dynamicznie się zmienia...
Bartkii

Re: Kampania reklamowa

Post autor: Bartkii »

Mam pytanie dotyczące termosów turystycznych. Poszukuję wytrzymałego i efektywnego termosu, który utrzyma moje napoje ciepłe (lub zimne) przez długi czas podczas moich wędrówek i podróży. Czy możecie polecić mi jakieś dobre marki lub modele termosów turystycznych? Jakie cechy czy pojemności są najbardziej praktyczne?
Bartkii

Re: Kampania reklamowa

Post autor: Bartkii »

Mam pytanie dotyczące termosów turystycznych https://goodsport.pl/turystyka/akcesoria/termosy/. Poszukuję wytrzymałego i efektywnego termosu, który utrzyma moje napoje ciepłe (lub zimne) przez długi czas podczas moich wędrówek i podróży. Czy możecie polecić mi jakieś dobre marki lub modele termosów turystycznych? Jakie cechy czy pojemności są najbardziej praktyczne?
ODPOWIEDZ