Budowa

adwinex

Budowa

Post autor: adwinex »

Cześć, zastanawiam się, jaki dom budować i co będzie dla mnie idealne. No i ja razie zatrzymalam się na projektach domów. Możemy o tym porozmawiać? Jednak ważne jest to, skąd wy bierzecie odpowiednie projekty domów. I tu https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-6 mam coś ciekawego. Co sądzicie?
wyznawca77

Re: Budowa

Post autor: wyznawca77 »

Jestem zdania, że nie ma to jak sprawdzanie sobie tego, co nam odpowiada, a mianowicie szukania pewnej opcji. I dla mnie na przykład czymś takim na pewno będzie kosztorys prac budowlanych. . No wiecie, to musi być odpowiednio zaplanowane i zrobione. Na pewno to rozumiecie, prawda?
thebrewth

Re: Budowa

Post autor: thebrewth »

Czekam na podpowiedzi i mam wrażenie, że nie każdy może się odnaleźć. Każdy z nas ma prawo poszukać normalności i ja tutaj https://dreammobilhouse.pl/ sprawdzam naprawdę odpowiednie projekty. Moim zdaniem to może się w pełni przygotować do działania w polu domku modułowego. Dream Mobil House sp. z o. o. ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa tel: 500 220 300 email: kontakt@dreammobilehouse.pl
Ewelina 20

Re: Budowa

Post autor: Ewelina 20 »

Dzień dobry wszystkim! Szukam rzetelnej firmy do wykonania studni głębinowej na mojej działce w Międzybrodziu Bialskim https://hydroodwiert.pl/studnie-glebino ... -bialskie/ . Czy ktoś może polecić mi lokalnych specjalistów? Chciałbym mieć pewność, że praca zostanie wykonana profesjonalnie. Z góry dziękuję za wszelkie informacje!
Gabriel 78

Re: Budowa

Post autor: Gabriel 78 »

Hej! Mieszkam w Międzybrodziu Bialskim https://geofizyk.pl/studnie-glebinowe/m ... -bialskie/ i potrzebuję zbudować studnię głębinową na mojej działce. Czy ktoś może polecić doświadczonego wykonawcę albo firmę specjalizującą się w budowie studni w tej okolicy? Czekam na wasze rekomendacje!
Zosia9

Re: Budowa

Post autor: Zosia9 »

Poszukuję firm zajmujących się szukaniem wód gruntowych w Krakowie https://studniekrakow.pl/szukanie-wody/ . Jeśli macie informacje na ten temat lub możecie polecić profesjonalne usługi w poszukiwaniu wody, proszę o podzielenie się nimi.
ODPOWIEDZ