Czy audyt SEO jest potrzeby na początku?

Co to jest SEO? Od czego zacząć? Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?
Adam Ł

Czy audyt SEO jest potrzeby na początku?

Post autor: Adam Ł »

Hej wszystkim,

planuję założyć swojego bloga na wordpress, ale z tematu, który jest dość popularny (książki). Poczytałem trochę o tym, jak powinno wyglądać pozycjonowanie i coś tam wiem, ale czy potrzebuję już na start audytu SEO? Różne spotkałem odpowiedzi, jedni mówią, że tak (np. https://performancemedia.pl/oferta/audyt-seo/ ), a inni mówią, że to dopiero po jakimś pół roku od startu samej strony. Ktoś się tym zajmuje i doradzi?
Sławomir

Re: Czy audyt SEO jest potrzeby na początku?

Post autor: Sławomir »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę https://www.tychy.pl/2021/04/03/czym-je ... prowadzic/ , na której znajdziecie interesujący artykuł dotyczący audytu seo. Według mnie dzięki pomocy specjalistów z branży taki audyt może mieć bardzo pozytywne skutki.
Awatar użytkownika
spamer
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:40

Re: Czy audyt SEO jest potrzeby na początku?

Post autor: spamer »

Myślę, że jak najbardziej sam audyt SEO jest niezwykle ważny i oczywiście powinno się od niego zaczynać całe pozycjonowanie danej strony czy serwisu. Ogólnie zobacz przy takim audycie jakie błędy zostaną wskazane i ich naprawa oraz poprawne umiejscowienie pozwoli naszemu serwisowi być znacznie wyżej.
Awatar użytkownika
boku
Posty: 17
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:13

Re: Czy audyt SEO jest potrzeby na początku?

Post autor: boku »

Oczywiście, że audyt seo jest bardzo ważny, bo jak inaczej zweryfikować to co dzieje się w zakamarkach witryny. Dlatego polecam i stąd https://www.ipo.pl/ile-kosztuje-audyt-seo/ dowiedzieć się możecie ile taki audyt kosztuje i do kogo można się zwrócić po jego wykonanie
Włodek

Re: Czy audyt SEO jest potrzeby na początku?

Post autor: Włodek »

Myślę, ze na pewno warto jest go zrobić, aby w ogóle wiedzieć z czym mamy do czynienia jeśli chodzi o daną stronę internetową. Najlepiej wejdź jeszcze na daną stronę w blogu i zapoznaj się z materiałem w którym napisano w jaki sposób pozycjonuje się stronę dewelopera.
Awatar użytkownika
Lajt
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:28

Re: Czy audyt SEO jest potrzeby na początku?

Post autor: Lajt »

Oczywiście, że podstawą skutecznych działań SEO jest najpierw przeprowadzenie audytu na stronie danej firmy, poprawienie błędów na stronie pod kątem SEO i potem - działania pozycjonujące. Aby audyt wypadł dobrze - najlepiej już przy tworzeniu strony internetowej pomyśleć o działaniach, które tak czy siak trzeba będzie potem wykonać. Zobaczcie, jak ciekawie i prosto jest to opisane w tym artykule: https://mtweb.pl/tworzenie-strony-inter ... go-zaczac/ - więc - do dzieła!:)
ODPOWIEDZ