otwarcie własnego sklepu online

Co to jest SEO? Od czego zacząć? Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?
gość

otwarcie własnego sklepu online

Post autor: gość »

Planuje otworzyć sklep online z kilkoma rzeczami wysokiej jakisci.
Nie mam o tym bladego pojęcia.
Dlatego mam pytania:
Na co zwrócić uwagę?
Jak wyglada kwestia prawna z regulaminem?
Czy iść w szablony czy zlecić komuś zrobienie strony od podstaw? Nie prowadziłam jeszcze sklepu online tak wiec licze na to, ze forumowicze mi tutaj doradzicie co robic oraz jak to ogarnąć.
Awatar użytkownika
papierówka
Posty: 27
Rejestracja: 17 gru 2019, 9:27

Re: otwarcie własnego sklepu online

Post autor: papierówka »

Bardzo fajnie, że zdecydowałaś się na otworzenie własnego biznesu. Zawsze to lepiej jest pracować dla siebie niż u kogoś. Wiem to po sobie :) Pamiętaj, że bardzo ważna jest reklama. Bez niej nie będziesz się rozwijać i zdobywać nowych zamówień. Możesz tutaj zgłosić się do agencji https://marketinggdansk.pl/ która odpowiednio doradzi Ci w kwestii marketingu internetowego.
Awatar użytkownika
okulka
Posty: 33
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:48

Re: otwarcie własnego sklepu online

Post autor: okulka »

No właśnie, w biznesie trzeba pamiętać o reklamie w którą tak naprawdę warto inwestować już od samego początku. U mnie nie ukrywam, że współpracuję z agencją http://szepczemy.pl/ która już ma lata doświadczenia na rynku i dzięki której nie muszę się martwić o ilość zapytań ofertowych czy ogólnie zainteresowania klientów moją ofertą.
Władysław

Re: otwarcie własnego sklepu online

Post autor: Władysław »

Dzisiaj faktycznie handel internetowy znacząco się rozwija, więc czuję, że jak najbardziej warto wpasować się w ten trend. Jeśli nie wiecie, jakie rozwiązania mogłyby być dla Was korzystne, to na pewno warto byłoby zajrzeć do https://www.cstore.pl/blog/sprzedaz-b2b ... andel-b2b/ i zainteresować się tego typu systemami. Czuję, że w ten sposób będziecie w stanie o wiele lepiej poradzić sobie z tym tematem.
Robuś

Re: otwarcie własnego sklepu online

Post autor: Robuś »

Samo założenie sklepu internetowego raczej trudne nie jest i można to zrobić w kilka chwil. ja za to jestem zdania, ze bardzo fajnie na stronie https://taxology.co/pl/co-to-jest-sku-i-asin/ została opisana kwestia kodów SKU i ASIN. Kiedy właśnie chcemy prowadzić taki biznes, to moim zdaniem taką wiedze warto jest mieć.
Bartłomiej31

Re: otwarcie własnego sklepu online

Post autor: Bartłomiej31 »

Jak często robicie zakupy w sklepach internetowych? Zdecydowanie chciałbym Wam polecić bardzo interesujący artykuł na stronie https://ohmedia.pl/zwroty-i-wyplaty-co-nalezy-wiedziec/ , w którym dowiecie się coś więcej o płatnościach internetowych. Jeżeli jestescie zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
ODPOWIEDZ