Pomoże ktoś wypozycjonować stronę o csgo?

Co to jest SEO? Od czego zacząć? Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?
jaktozrobić

Pomoże ktoś wypozycjonować stronę o csgo?

Post autor: jaktozrobić »

Czy byłby ktoś tak miły i doradził mi jakieś sposoby na to, żeby wypozycjonować stronę o CS:GO? Jakiś czas temu otworzyłem bloga na temat tej gry i dziele się tam poradnikami, aktualizacjami oraz poradami ode mnie. Niestety nie wiem totalnie jak zabrać się za pozycjonowanie strony i na razie nie widzę prawie żadnych efektów.

Moja strona to: https://globalcsgo.com/
Awatar użytkownika
halina88
Posty: 3
Rejestracja: 02 cze 2019, 15:21

Re: Pomoże ktoś wypozycjonować stronę o csgo?

Post autor: halina88 »

Na Twoim miejscu zaczęłabym od lektury tego artykułu http://www.portalmedialny.pl/art/71341/ ... owych.html . Bardzo przystępnie opisane czym jest pozycjonowanie stron. Jeśli nadal będziesz chciał skorzystać to agencji jest mnóstwo i z pewnością znajdziesz dobrą. Poczytaj opinie i weź najlepszą.
Awatar użytkownika
papierówka
Posty: 27
Rejestracja: 17 gru 2019, 9:27

Re: Pomoże ktoś wypozycjonować stronę o csgo?

Post autor: papierówka »

A może po prostu skontaktuj się z agencją http://copywriting.katowice.pl/ która jest specjalistą odnoście wszystkiego co jest związane z reklamą sieciową. Są znani na rynku i cenieni przez wielu klientów czy firm także nie czekaj, bo to zawsze kolejny dzień bez możliwości promowania się i zdobywania nowych klientów.
Awatar użytkownika
okulka
Posty: 33
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:48

Re: Pomoże ktoś wypozycjonować stronę o csgo?

Post autor: okulka »

Też chyba jestem za tym, żeby tutaj nie bawić się samemu w takie rzeczy tylko po prostu zgłosić się do profesjonalistów w tym temacie. A ja np znam bardzo dobrze agencję http://eyyam.pl/ która to w bardzo fajny sposób realizuje poszczególne punkty z kampanii marketingowej jaką razem przygotowujemy.
ODPOWIEDZ