Pozycjonowanie stron na Google

Co to jest SEO? Od czego zacząć? Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:50

Pozycjonowanie stron na Google

Post autor: deborah »

Hej, znacie może solidną firmę zajmującą się Pozycjonowanie stron Rzeszów? Chciałabym abym mój sklep był na wyższej pozycji na Google. Dajcie znać!
Awatar użytkownika
Matusia
Posty: 2
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:02

Re: Pozycjonowanie stron na Google

Post autor: Matusia »

Może też sprawdzisz sobie firmę https://sfeo.agency i ich ofertę? Na pewno pomogą w pozycjonowaniu stron, w marketingu internetowym. Mają duże doświadczenie w tym zakresie.
Awatar użytkownika
bluestorm
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2020, 0:20

Re: Pozycjonowanie stron na Google

Post autor: bluestorm »

Warto jeszcze zainwestować w kampanię w social mediach https://www.cleveragency.pl/prowadzenie-linkedin mają bardzo fajną i konkretna kampanię a do tego działają bardzo profesjonalnie.
Awatar użytkownika
papierówka
Posty: 27
Rejestracja: 17 gru 2019, 9:27

Re: Pozycjonowanie stron na Google

Post autor: papierówka »

Tu z doświadczenia polecam agencję http://strategohouse.pl/ którzy to doskonale ogarniają ten temat. Pozycjonowanie przeprowadzili dla mnie z oczekiwanym skutkiem, realizując zlecenie zgodnie z harmonogramem. Współpraca dobrze się układała do tego stopnia, że rozszerzyłam zamówienie o content marketing by uzupełnić bloga tematycznego podpiętego do sklepu.
łylka

Re: Pozycjonowanie stron na Google

Post autor: łylka »

deborah pisze: ↑05 sty 2021, 14:33 Hej, znacie może solidną firmę zajmującą się Pozycjonowanie stron Rzeszów? Chciałabym abym mój sklep był na wyższej pozycji na Google. Dajcie znać!
Niestety nie znam, bo ja staram się wszystkiego sama uczyć .Czytam tego typu artkuły https://www.inclick.pl/alerty-niestanda ... analytics/ i powolutku przyswajam umiejętności. Coraz lepiej idzie mi analiza google oraz pozycjonowanie :)
Awatar użytkownika
okulka
Posty: 33
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:48

Re: Pozycjonowanie stron na Google

Post autor: okulka »

Od pozycjonowania strony firmy polecono mi agencję http://divero.com.pl/ która realnie się sprawdziła. Poznali firmę, zaproponowali sposób działania a potem przeszli do realizacji celów. Marketing internetowy dobrze ogarniają, więc poza tym dodatkowo szeptanką zwiększają moją widoczność w odpowiednich miejscach.
gość

Re: Pozycjonowanie stron na Google

Post autor: gość »

U mnie nie do końca sprawdziło się samo pozycjonowanie, gdzie dodatkowo postawiłem po pewnym czasie na szeptankę poprzez agencję http://marketingszeptanyagencja.pl/ Rewelacyjna technika dotarcia z przekazem do klienta, bo całość wygląda naturalnie, dyskretnie, a mamy w ten sposób bezpośredni kontakt z odbiorcom. W ten sposób zwiększają moją widoczność w sieci
ODPOWIEDZ