Pozycjonowanie strony internetowej

Co to jest SEO? Od czego zacząć? Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?
Partaś

Pozycjonowanie strony internetowej

Post autor: Partaś »

Hejka, pozycjonowanie organiczne dla firmowej strony wizytówkowej (bez sklepu), grupa docelowa B2B, cel - top 10 na 5 fraz kluczowych. Czy polecacie tu model SEO oparty na zapleczówkach czy zdecydowanie wartościowy content - artykuły branżowe, blog, social media..? Ciekawa jestem Waszych doświadczeń. Z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
papierówka
Posty: 27
Rejestracja: 17 gru 2019, 9:27

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

Post autor: papierówka »

O to ja akurat jestem w temacie i ze swojej strony polecę agencję http://agencjalublin.pl/ która zajmuje się pozycjonowaniem mojej strony. Już wcześniej chciałam z nimi rozpocząć współpracę, ale miałam jakieś problemy. Ostatnio powróciliśmy do tematu i bardzo fajnie sobie dają radę. Efekty widać i to dla mnie jest najważniejsze.
Ewuś

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

Post autor: Ewuś »

Ogólnie samo pozycjonowanie na pewno jest ciekawym pomysłem aby nasza strona miała jeszcze więcej odwiedzin i muszę przyznać, że zdecydowanie warto jest się tym tematem zainteresować. Ogólnie to sprawdź tutaj jak należy jeszcze analizować linki przychodzące do naszej strony.
ełka

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

Post autor: ełka »

papierówka pisze: ↑30 cze 2021, 21:40 O to ja akurat jestem w temacie i ze swojej strony polecę agencję http://agencjalublin.pl/ która zajmuje się pozycjonowaniem mojej strony. Już wcześniej chciałam z nimi rozpocząć współpracę, ale miałam jakieś problemy. Ostatnio powróciliśmy do tematu i bardzo fajnie sobie dają radę. Efekty widać i to dla mnie jest najważniejsze.
dobrze wiedzieć
Awatar użytkownika
krysia82
Posty: 3
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:43

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

Post autor: krysia82 »

Partaś pisze: ↑28 cze 2021, 13:59 Hejka, pozycjonowanie organiczne dla firmowej strony wizytówkowej (bez sklepu), grupa docelowa B2B, cel - top 10 na 5 fraz kluczowych. Czy polecacie tu model SEO oparty na zapleczówkach czy zdecydowanie wartościowy content - artykuły branżowe, blog, social media..? Ciekawa jestem Waszych doświadczeń. Z góry dziękuję!
Tylko Michał Lembicz. Odezwij się, a z pewnością pomoże. Korzystałam z usług różnych ludzi w temacie promocji w sieci i szczerze mogę polecić tylko jego. Mega doświadczenia, ogromna wiedza, świetny kontakt. Zero ściemy czy obiecywania gruszek na wierzbie. Są wyniki, jest konwersja - wszystko jest ok :D Tutaj go znajdziesz https://lembicz.pl/
Awatar użytkownika
okulka
Posty: 33
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:48

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

Post autor: okulka »

Jeśli chcesz, żeby to zostało zrobione profesjonalnie to tutaj najlepiej zgłosić się do agencji reklamowej http://123media.pl/ . Nikt z nas z ulicy nie będzie w stanie podziałać samemu, bo po prostu nie mamy wiedzy i przede wszystkim narzędzi żeby zajmować się reklamą jak specjaliści w tej branży.
Awatar użytkownika
boku
Posty: 17
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:13

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

Post autor: boku »

Bardzo ważne jest pozycjonowanie, a już zwłaszcza kiedy mówimy o sklepie internetowym. Warto jest w takim przypadku wykonywać audyt SEO o czym mowa na http://newbrands.pl/jak-zrobic-audyt-se ... rnetowego/ , gdyż odpowiednia optymalizacja pod kątem wyszukiwarek znacząco wpłynie na liczbę osób odwiedzających
KrysiaCiaś

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

Post autor: KrysiaCiaś »

Warto tez pomyśleć o jakimś gifcie dla klientów, aby pamiętali adres strony, nazwę firmy, tutaj https://aroma4car.pl/ możecie zamówić fajne spersonalizowane zapachy do samochodu, fajny pomysł w mojej ocenie na to aby utrwalić markę, aby klient poczuł że coś dostał za darmo razem z usługa czy towarem.
ODPOWIEDZ