pozycjonowanie

Co to jest SEO? Od czego zacząć? Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?
Awatar użytkownika
okulka
Posty: 33
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:48

pozycjonowanie

Post autor: okulka »

U mnie na szczęście jeśli chodzi o pozycjonowanie czy ogólnie o reklamę internetową to mogłam się zgłosić do agencji https://marketingrzeszow.pl/ która działa na terenie mojego miasta. Dzięki temu tak naprawdę wszystko wiedzą co potrzeba i jak można uderzyć i do jakich grup klientów którzy by zainteresowali się naszym usługami.
Awatar użytkownika
spamer
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:40

Re: pozycjonowanie

Post autor: spamer »

Ja tak naprawdę jestem zwolennikiem pozycjonowania, ale tylko i wyłącznie takiego które przynosi zamierzone efekty. Najlepiej sam sprawdź również sytuacje kiedy zaczyna się pozycjonować stronę dewelopera. Jak dla mnie jest to jeszcze nowy temat ale muszę przyznać, że również sporo o nim czytam.
Awatar użytkownika
boku
Posty: 17
Rejestracja: 17 sie 2019, 22:13

Re: pozycjonowanie

Post autor: boku »

Jak szukacie wiedzy na temat pozycjonowania to warto czytać artykuły branżowe, ponieważ wiele z nich można się dowiedzieć. kliknij sobie w ten artykuł - mowa tu o pozycjonowaniu sklepu internetowego. Pozycjonowanie dla sklepu internetowego to jedno z kluczowych działań, które decyzuje o widoczności w sieci.
Awatar użytkownika
papierówka
Posty: 27
Rejestracja: 17 gru 2019, 9:27

Re: pozycjonowanie

Post autor: papierówka »

Ja poszłam w marketing szeptany, bo dla mnie jakoś taka forma reklamy najbardziej pasuje do mojej działalności. Nie ukrywam, że z początku miałam obawy jak to wszystko zostanie rozegrane no i się okazało, że przyniosło mi to sporo nowych klientów. Współpracuje ze mną agencja https://agencjawomm.pl/ która super realizuje poszczególne punkty z kampanii marketingowych.
romuś

Re: pozycjonowanie

Post autor: romuś »

Ja zamiast pozycjonowania poleciłbym przetestować szeptankę, którą realizowała dla mnie agencja http://marketingszeptany.com.pl/ . Dzięki tej technice, docierali dyskretnie do klientów budując zainteresowanie moją ofertą, bez zwracania na to uwagi konkurencji. Dzięki temu to potencjalny klient szukał mojej oferty, co zmienia sytuację negocjacyjną.
ODPOWIEDZ