pozycjonowanie

Co to jest SEO? Od czego zacząć? Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?
gość

pozycjonowanie

Post autor: gość »

Hejka, pozycjonowanie organiczne dla firmowej strony wizytówkowej (bez sklepu), grupa docelowa B2B, cel - top 10 na 5 fraz kluczowych. Czy polecacie tu model SEO oparty na zapleczówkach czy zdecydowanie wartościowy content - artykuły branżowe, blog, social media..? Ciekawa jestem Waszych doświadczeń. Z góry dziękuję!
Awatar użytkownika
okulka
Posty: 33
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:48

Re: pozycjonowanie

Post autor: okulka »

Dla mnie kwestią reklamy zajmuje się agencja marketingowa https://nicecity.pl/ . Znam ich bardzo dobrze, bo już przy kilku kampaniach mi pomagali i za każdym razem odnosiłam sukces. Klienci się pojawiali, składali zamówienia i tak w kółko. A ja na spokojnie mogę liczyć zyski z tych wszystkich akcji.
Awatar użytkownika
papierówka
Posty: 27
Rejestracja: 17 gru 2019, 9:27

Re: pozycjonowanie

Post autor: papierówka »

U mnie pozycjonowanie się nie do końca sprawdziło, bo teraz nie sztuką jest by marka była widoczna w wyszukiwarkach, ale żeby to klient szukał naszej firmy. I w tym celu pomogła mi agencja https://influeme.com.pl/ która specjalizuje się w marketingu internetowym, częściowo realizowanym przy współpracy z influencerami. A to zupełnie zmienia postać rzeczy, bo nie dość, że jest szersze grono odbiorców przekazu, to i buduje się przy okazji odpowiedni wizerunek marki.
ODPOWIEDZ