Szkolenia Seo

Co to jest SEO? Od czego zacząć? Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?
Azdan

Szkolenia Seo

Post autor: Azdan »

Czołem. Prowadzę działania SEO w mojej firmie od ok. roku. Do tej pory wiedzę czerpałem z Internetu, mamy nawet pozytywne wyniki. Wiem natomiast, że to wierzchołek góry lodowej i temat jest bardziej złożony.
Czy możecie polecić jakieś wartościowe / warte uwagi płatne szkolenia online dot. SEO?
Chciałbym, aby kurs był krótki, ale intensywny. Najlepiej, gdyby szkolenie skupiało się na wykorzystaniu wordpress (wiem, nie jest to idealna platforma do pozycjonowania, ale raczej długo tego nie zmienimy). Kurs zostanie opłacony przez firmę, więc zależy mi przede wszystkim na jego dobrej jakości.

Na razie wiedzę czerpię z blogow takich jak ten tutaj https://smartbees.pl/baza-wiedzy/terminy/ux-ui
Guuuskka

Re: Szkolenia Seo

Post autor: Guuuskka »

W każdej branży należy się szkolić. Tutaj https://jaw.pl/2022/12/jak-doszkalaja-s ... branzy-it/ podrzucam Wam artykuł na temat szkoleń w branży IT. To branża w której naprawdę wiele się zmienia, więc bez szkoleń, kursów można pozostać daleko w tyle. Trzeba podążać za zmianami i wdrażać się w nie, w innym przypadku nie będziemy dobrymi pracownikami.
misury

Re: Szkolenia Seo

Post autor: misury »

Unieważnienie umowy WIBOR to z kolei coś nietuzinkowego i nowego dla kancelarii, jakie są w Polsce. Można po to sięgnąć, ale bądźmy szczerzy - nie jest to łatwe. Niemniej mam wrażenie, że możliwe. Dlatego spróbujcie z tym odpowiednio i zadbajcie o swoją wiedzę, albo powalczcie z nieuczciwym kredytodawcą.
ODPOWIEDZ