Zakup samochodu do firmy

Co to jest SEO? Od czego zacząć? Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?
Monika

Zakup samochodu do firmy

Post autor: Monika »

Moim zdaniem trzeba założyć taki temat bo dyskusja może być bardzo interesująca. Czy w ogóle bierzecie pod uwagę samochody używane do firmy? W zależności od ceny oczywiście.
ArkadiuszZelent

Re: Zakup samochodu do firmy

Post autor: ArkadiuszZelent »

W takich kwestiach zdania mogą być podzielone. Szczerze powiedziawszy to trudno sobie wyobrazić zakup używanego samochodu do szanującej swój czas firmy. To nie tylko potencjalna strata finansowa przy większych naprawach. To może być równie dobrze strata wizerunkowa gdy nie będziemy na ważnym spotkaniu na czas z powodu awarii. Dlatego przedsiębiorcy myślący w kategoriach inwestycji długoterminowych, wybierają tylko nowe modele. Pojawia się tylko kwestia jaką markę wybrać? W internecie znajdziemy wiele portali branżowych gdzie ten temat jest poruszany każdego dnia. Jedne z najlepszych recenzji otrzymują modele Nissana - http://www.nissanfinance.pl/promocje/promocje-leasing przy czym mają bardzo atrakcyjne warunki finansowania zakupu. W zasadzie leasing jest chyba najczęściej wybierany. Nie ma się co dziwić bo możemy cieszyć się cały czas niezawodnym samochodem, nawet w najdłuższych trasach.
ktosia13

Re: Zakup samochodu do firmy

Post autor: ktosia13 »

Może jednak warto rozważyć wynajem, teraz warunki są bardzo korzystne a ceny niewysokie. Warto poczytać o tym https://epoznan.pl/news-news-113112 w tej publikacji, tym bardziej że coraz więcej osób korzysta z wynajmu i chwali sobie taką możliwość
ODPOWIEDZ