Czy social media wpływa na seo

Kornelia

Czy social media wpływa na seo

Post autor: Kornelia »

Przede wszystkim Google twierdzi, że sygnały społecznościowe nie są bezpośrednim czynnikiem rankingowym. Nie oznacza to, że sygnały społecznościowe nie pomogą w Google SEO w pośredni sposób, ale oznacza to, że nie poprawią one bezpośrednio Twojej pozycji w Google. Matt Cutts z Google opublikował kilka lat temu film , w którym powiedział, że Google wykorzystuje dane z serwisów społecznościowych w rankingu, jednak jest to obecnie nieaktualne i może nie być już dokładne.
Ale mogą mieć również pośredni wpływ na SEO Google. Widzisz, im częściej udostępniane są Twoje treści, tym większe prawdopodobieństwo, że zostaną zauważone, co może prowadzić do tego, że więcej osób przegląda Twoje treści i łączy się z nimi. A to oczywiście może mieć duży wpływ na rankingi w Google. W dzisiejszych czasach uzyskanie linków organicznych może być bardzo trudne , więc wszystko, co możesz zrobić, aby zwiększyć szanse, że Twoje treści zostaną połączone i wyświetlone, jest bardzo dobrą rzeczą!
Luckyli

Re: Czy social media wpływa na seo

Post autor: Luckyli »

Moim zdaniem wszystko jest dzisiaj połączone a najlepsza reklama to reklama wielotorowa, która skupia się na wielu czynnikach. Dobrze jest połączyć
działania seo
działania w mediach społecznościowych
reklamy płątne google ads
Jak i zorganizować dla klientów gadżety reklamowe: www.ultrareklam.pl - polecam to miejsce, można zamówić tam odzież z logowaniem.
ODPOWIEDZ