Apteki online

Awatar użytkownika
Antoni21
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:25

Apteki online

Post autor: Antoni21 »

Zastanawiam się nad tym, na jakie apteki warto dzisiaj postawić. Słyszałem, żę świetnie sprawdzają się zakupy internetowe, dlatego też myślę, że kupowanie witamin przez internet może zdać egzamin. W https://www.apteka-leki.pl/ świetnie widać, jakie to proste.
Awatar użytkownika
Adela
Posty: 7
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:14

Re: Apteki online

Post autor: Adela »

A co najczęściej kupujecie w aptekach on-line? Ja na przykład najczęściej zaopatruję się w wyposażenie do apteczki. Oprócz wody utlenione, staram się mieć w niej również zawsze lek octenisept do odkażania ran. Działa on przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo i przeciwgrzybiczo. Osobiście uważam, że powinien być w każdym domu ;)
negativaa

Re: Apteki online

Post autor: negativaa »

Skoro mowa o witaminach, to powiem szczerze, że ważna jest witamina d funkcja w organizmie jest prosta - budulec kości. Moim zdaniem warto jest się zabezpieczać przed tym, by wszystko działało odpowiednio, dlatego poszczególne rozwiązania są ważne. Dajcie znać, co mi podpowiecie.
thejudment

Re: Apteki online

Post autor: thejudment »

Macie kulometr w swoim domowym laboratorium? Jeśli tak, to powiedzcie mi, jak to wygląda, jak się nad tym pochylić, co powinno być dla mnie ważne w tym obszarze.
ODPOWIEDZ