Kto do stworzenia strony?

Awatar użytkownika
oktawian1980
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 21:17

Kto do stworzenia strony?

Post autor: oktawian1980 »

Witam serdecznie. Jaką agencję możecie mi polecić do stworzenia strony WWW ze sklepem online? Prowadzę własną działalność w zakresie sprzedaży części samochodowych, więc taka strona na pewno by mi się przydała.
Awatar użytkownika
alicja82
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2020, 6:42

Re: Kto do stworzenia strony?

Post autor: alicja82 »

Ja korzystałam z pomocy strony-internetowe.perspektiw.pl. Są specjalistami od reklamy, a poza stronami i sklepami online tworzą banery, wizytówki i wiele więcej. Na pewno będziesz zadowolony ze współpracy z nimi.
Awatar użytkownika
Belami3
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2019, 19:45

Re: Kto do stworzenia strony?

Post autor: Belami3 »

Gdy już będziecie posiadali stronę internetową na pewno warto ją umieścić na wizytówkach firmowych. Wydruk wizytówek możecie zlecić tutaj - https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/wizytowki/ Dzięki temu rozdając wizytówki, będziecie od razu reklamować swój sklep internetowy i zwiększycie zasięgi działalności.
Awatar użytkownika
Adela
Posty: 7
Rejestracja: 27 maja 2019, 18:14

Re: Kto do stworzenia strony?

Post autor: Adela »

Przy tworzeniu strony internetowej nie można zapomnieć o tak zwanych tagach. Na stronie internetowej https://advist.pl/co-to-jest-tag/ możecie sobie nieco więcej na ich temat poczytać. Dowiecie się stamtąd również, jak takie taki tworzyć ;)
Awatar użytkownika
darcy
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2019, 11:23

Re: Kto do stworzenia strony?

Post autor: darcy »

No i nie zapominajmy tez o wizytówce w google :) kazda szanujaca sie firma powinna taka miec. to sporo ulatwia i klientom tez latwiej znalezc nasze uslugi w sieci :) moga nas potem ocenic itp :) co z kolei wplywa dobrze na nasza wiarygodnosc :) http://wizytowkawgoogle.pl/ bardzo dobra firma,maja doswiadczenie i dzialaja z duzym zaangazowaniem
Majkeł87

Re: Kto do stworzenia strony?

Post autor: Majkeł87 »

Czegoś takiego nie ma. Jeżeli chcesz pójść w gotowe rozwiązanie, np. założenie sklepu internetowego, to powinieneś na samym początku zapoznać się z treścią tego artykułu https://www.cstore.pl/blog/jak-zalozyc- ... ternetowy/ który co nie co rozjaśni Ci jak wygląda cały proces.
lokaj

Re: Kto do stworzenia strony?

Post autor: lokaj »

Jeśli szukasz solidnej drukarni online, zachęcam do odwiedzenia strony tej firmy: https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek. Mając na uwadze ich rozbudowaną ofertę, uważam, że każdy znajdzie tam usługę odpowiadającą swoim potrzebom. Można u nich znaleźć druk książek, ulotek, folderów i innych materiałów reklamowych
ODPOWIEDZ