Postawienie e-sklepu - komu zlecić?

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2019, 14:01

Postawienie e-sklepu - komu zlecić?

Post autor: Dominik »

Hej! Szukam firmy, która postawi dla mnie sklep online. Ja o tym pojęcia nie mam, więc szukam kogoś, kto działa kompleksowo i ogarnie dla mnie wszystko. Znacie kogoś sprawdzonego? Jaki mógłby koszt takiej usługi , tak orientacyjnie? Budżet mam, ale wiadomo - dobrze jakby to nie były "miliony" ;)
Awatar użytkownika
Sssoma
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:30

Re: Postawienie e-sklepu - komu zlecić?

Post autor: Sssoma »

A jaki masz budżet? Bo to dość istotna kwestia. Firm które z chęcią wykonają dla Ciebie tę usługę jest naprawdę wiele .
Pytasz o koszta ale tak naprawdę nie da się ich tutaj określić, wszystko zależy od Twoich oczekiwań, od tego jakie chcesz mieć osiągi, od branży. Jest milion czynników które złożą się na cenę. Najlepiej zapytać bezpośrednio w agencjach.
KazimierzŚŚS

Re: Postawienie e-sklepu - komu zlecić?

Post autor: KazimierzŚŚS »

Oni to dla Ciebie bez problemu ogarną - https://virtualpeople.pl/ . Stworzą stronę i też później o nią odpowiednio zadbają. Najlepiej moim zdaniem właśnie zlecić wszystko jednej firmie niż rozdrabniać się i jedno tym, drugim tym. Skoro są firmy, które działają kompleksowo to trzeba z tego korzystać.
Wiśniewski

Re: Postawienie e-sklepu - komu zlecić?

Post autor: Wiśniewski »

KazimierzŚŚS pisze: ↑01 mar 2021, 10:21 Oni to dla Ciebie bez problemu ogarną - https://virtualpeople.pl/ . Stworzą stronę i też później o nią odpowiednio zadbają. Najlepiej moim zdaniem właśnie zlecić wszystko jednej firmie niż rozdrabniać się i jedno tym, drugim tym. Skoro są firmy, które działają kompleksowo to trzeba z tego korzystać.
też ich polecam, rok temu robili dla mnie stronkę, wszystko zgodnie z umową i oczekiwaniami
ODPOWIEDZ