Tworzenie stron internetowych - jaka firma?

AnetaMiszczak

Tworzenie stron internetowych - jaka firma?

Post autor: AnetaMiszczak »

Czy polecacie firmę, która wykona stronę internetową dla przychodni lekarskiej? Szef poprosił żebym znalazła kogoś kto stworzy stronę internetową z systemem rejestracji. Na stronie miałby się także znaleźć spis lekarzy, godziny przyjęć, zakładka kontaktowa a najlepiej jakiś formularz. Mamy też swojego Facebooka, oraz konto google moja firma. Czy polecacie kogoś kto oferuje tworzenie stron www Świdnica? Jeśli tak to proszę o namiary oraz informację.

Wiem że firma Codeideas oferuje projektowanie stron internetowych dla firm i mają też w ofercie projekt logo wiec mogliby nas obsłuży kompleksowo. Co o tym myślicie Mają sporo dobrych opinie w google. Jeżeli ktoś z Was z nimi współpracował to proszę o informację zwrotną.
majanna620

Re: Tworzenie stron internetowych - jaka firma?

Post autor: majanna620 »

W obecnych czasach dobra strona internetowa to podstawa uudanego biznesu. Każdy kto planuję otwierać swój biznes powinien przemyśleć z jakiej firmy skorzystać jak prowadzę firmę która oferuję busy do Szwajcarii
Awatar użytkownika
paralaksa
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2019, 18:40

Re: Tworzenie stron internetowych - jaka firma?

Post autor: paralaksa »

Myślę że warto sobie spojrzeć na przykłady na tej stronie https://cs-cart.pl/realizacje i na tej podstawie wybrać odpowiednią firmę która zajmie się tworzeniem Twoich serwisów i stron internetowych. Jak widać działają bardzo prężnie i są bardzo dobrze zaprojektowane. Dzięki temu Twój biznes będzie się rozwijał jeszcze szybciej
krecienka

Re: Tworzenie stron internetowych - jaka firma?

Post autor: krecienka »

Ja się zastanawiam nad firmą, która oferuje fajną platformę do prowadzenia własnego e-sklepu. Zamierzam zacząć sprzedawać przez Internet, mam już biznes plan i papiery ogarnięte. W sumie to mam do załatwienia jedną rzecz, a mianowicie potrzebne jest mi łatwe w obsłudze oprogramowanie sklepu internetowego. Tę stronę polecili mi znajomi, którzy prowadzą swój e-sklep już długo. Macie jakieś opinie? Może ktoś korzysta? Z góry dzięki za odpowiedzi, bo ten krok jeszcze przede mną.
ODPOWIEDZ