Strona 1 z 1

Pozycjonowanie strony internetowej

: 28 cze 2021, 13:59
autor: Partaś
Hejka, pozycjonowanie organiczne dla firmowej strony wizytówkowej (bez sklepu), grupa docelowa B2B, cel - top 10 na 5 fraz kluczowych. Czy polecacie tu model SEO oparty na zapleczówkach czy zdecydowanie wartościowy content - artykuły branżowe, blog, social media..? Ciekawa jestem Waszych doświadczeń. Z góry dziękuję!

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

: 28 cze 2021, 15:17
autor: Makriś
Jak B2B to wysokiej jakości content branżowy + budowanie linków z stron o tematyce branżowej, moze jakaś szansa na wpis z linkiem w zamian za przygotowanie artykułu.
Moim zdaniem jedno nie wyklucza drugiego a jeżeli frazy są konkurencyjne to z całą pewnością będzie i jedno i drugie i jeszcze trzeba będzie coś dorzucić.

Zerknij sobie najlepiej na www.smartbuzz.pl/seo - znajdziesz tutaj wiele porad względem pozycjonowania swojej strony www.

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

: 30 cze 2021, 21:40
autor: papierówka
O to ja akurat jestem w temacie i ze swojej strony polecę agencję http://agencjalublin.pl/ która zajmuje się pozycjonowaniem mojej strony. Już wcześniej chciałam z nimi rozpocząć współpracę, ale miałam jakieś problemy. Ostatnio powróciliśmy do tematu i bardzo fajnie sobie dają radę. Efekty widać i to dla mnie jest najważniejsze.

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

: 03 lip 2021, 18:28
autor: Ewuś
Ogólnie samo pozycjonowanie na pewno jest ciekawym pomysłem aby nasza strona miała jeszcze więcej odwiedzin i muszę przyznać, że zdecydowanie warto jest się tym tematem zainteresować. Ogólnie to sprawdź tutaj jak należy jeszcze analizować linki przychodzące do naszej strony.

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

: 09 lip 2021, 20:29
autor: ełka
papierówka pisze: ↑30 cze 2021, 21:40 O to ja akurat jestem w temacie i ze swojej strony polecę agencję http://agencjalublin.pl/ która zajmuje się pozycjonowaniem mojej strony. Już wcześniej chciałam z nimi rozpocząć współpracę, ale miałam jakieś problemy. Ostatnio powróciliśmy do tematu i bardzo fajnie sobie dają radę. Efekty widać i to dla mnie jest najważniejsze.
dobrze wiedzieć

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

: 27 lip 2021, 12:08
autor: krysia82
Partaś pisze: ↑28 cze 2021, 13:59 Hejka, pozycjonowanie organiczne dla firmowej strony wizytówkowej (bez sklepu), grupa docelowa B2B, cel - top 10 na 5 fraz kluczowych. Czy polecacie tu model SEO oparty na zapleczówkach czy zdecydowanie wartościowy content - artykuły branżowe, blog, social media..? Ciekawa jestem Waszych doświadczeń. Z góry dziękuję!
Tylko Michał Lembicz. Odezwij się, a z pewnością pomoże. Korzystałam z usług różnych ludzi w temacie promocji w sieci i szczerze mogę polecić tylko jego. Mega doświadczenia, ogromna wiedza, świetny kontakt. Zero ściemy czy obiecywania gruszek na wierzbie. Są wyniki, jest konwersja - wszystko jest ok :D Tutaj go znajdziesz https://lembicz.pl/

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

: 28 lip 2021, 16:27
autor: okulka
Jeśli chcesz, żeby to zostało zrobione profesjonalnie to tutaj najlepiej zgłosić się do agencji reklamowej http://123media.pl/ . Nikt z nas z ulicy nie będzie w stanie podziałać samemu, bo po prostu nie mamy wiedzy i przede wszystkim narzędzi żeby zajmować się reklamą jak specjaliści w tej branży.

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

: 06 sie 2021, 21:28
autor: boku
Bardzo ważne jest pozycjonowanie, a już zwłaszcza kiedy mówimy o sklepie internetowym. Warto jest w takim przypadku wykonywać audyt SEO o czym mowa na http://newbrands.pl/jak-zrobic-audyt-se ... rnetowego/ , gdyż odpowiednia optymalizacja pod kątem wyszukiwarek znacząco wpłynie na liczbę osób odwiedzających

Re: Pozycjonowanie strony internetowej

: 19 paź 2021, 10:44
autor: KrysiaCiaś
Warto tez pomyśleć o jakimś gifcie dla klientów, aby pamiętali adres strony, nazwę firmy, tutaj https://aroma4car.pl/ możecie zamówić fajne spersonalizowane zapachy do samochodu, fajny pomysł w mojej ocenie na to aby utrwalić markę, aby klient poczuł że coś dostał za darmo razem z usługa czy towarem.