Strona 1 z 1

marketing internetowy

: 30 cze 2021, 21:57
autor: gość
Hej wszystkim, ja prowadzę własną firmę i trzeba się wyróżniać na tle innych w Internecie i social mediach. Obecnie, konkurencja na rynku jest ogromna, dlatego jestem w trakcie poszukiwań Agencja Interaktywna na terenie Krakowa. Możecie mi z tym pomóc? Będę wdzięczna za pomoc ;)

Re: marketing internetowy

: 30 cze 2021, 23:06
autor: okulka
Dla mnie marketing internetowy prowadzi agencja http://cnagencja.pl/ której to kilka razy już zlecałam różne kampanie i z każdej super się wywiązywali. Prowadzę dość specyficzny biznes, także nie ukrywam że nie łatwo było się zdecydować na formę reklamy, ale jednak poszłam w to co daje najlepsze efekty, czyli reklamę sieciową.

Re: marketing internetowy

: 25 lip 2021, 19:15
autor: Gwóźdź
Faktycznie sam marketing internetowy jest niezwykle fajną sprawą i ja jestem zdania, że gdy mamy możliwość to jak najbardziej warto jest go zlecać. Jednak jak to robić to zostało opisane na stronie http://www.softwarepatch.pl/jak-zlecac- ... nternecie/ i zachęcam do zapoznania się z tym materiałem.

Re: marketing internetowy

: 07 sie 2021, 0:44
autor: boku
Bez dwóch zdań. Już nie tylko reklama lokalna się liczy, także ta internetowa. I jeśli jesteście zainteresowani tematem pozycjonowania stron internetowych to w takim razie odsyłam was na bloga https://make-cash.pl/blogs/entry/142-bl ... jonowania/

Re: marketing internetowy

: 13 sie 2021, 14:25
autor: piżmak
Jeśli chodzi o mnie, to osobiście uważam, że warto czerpać inspirację z różnych źródeł. Sama często zaglądam do https://digitalmarketing.pl/ ponieważ można się stamtąd dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Z pewnością znajdziecie tam artykuł, który będzie się wpisywał w wasze potrzeby. Jeżeli znacie podobne miejsca, to możecie mi podesłać. Chętnie przejrzę.

Re: marketing internetowy

: 14 sie 2021, 10:48
autor: biś
Wydaje mi się, że dobrą opcją na ogarnięcie, co się z czym je w kwestiach marketingowych, jest zweryfikowanie podstawowych informacji o digital marketingu oraz service design. Udało mi się znaleźć sporo artykułów, związanych z tymi obszarami, pod tym linkiem: http://servicedesign.pl/co-to-jest-service-design/ . Polecam wam sprawdzić, bo warto!

Re: marketing internetowy

: 30 sie 2021, 11:09
autor: papierówka
Marketing internetowy to jest bardzo duże pojęcie reklamy i nie każdy z nas tak po prostu będzie w stanie wszystko ogarnąć co i jak. Na szczęście możemy tutaj się zgłosić do agencji https://prowadzenielinkedin.pl/ która pomoże nam przejść przez procedury a także wypromować nasz biznes żeby trafiał do tych grup klientów na których nam najbardziej zależy.