Strona 1 z 1

Kredyt

: 08 maja 2023, 15:44
autor: otolo
Jeśli mam być szczera, to ja sama wiem, jak trudno jest poszukiwać rozwiązań, które dadzą nam odpowiednie działania, dlatego w kwestii kredytów może nam pomóc ktoś taki jak doradca finansowy Bielsko . Moim zdaniem będzie on na tyle skuteczny, ze pomoże i będzie wspierać, oraz motywować.

Re: Kredyt

: 16 maja 2023, 19:38
autor: Anna
No dobrze, a co powiecie na finansowanie zakupu samochodu na kredyt? Jestem zainteresowana waszym zdaniem. Z pewnością mogą one się od siebie różnić, co jest akurat dobre.

Re: Kredyt

: 17 maja 2023, 12:51
autor: Nikola
Zawsze zakup samochodu do firmy to temat jaki budzi wiele dyskusji. Wszystko będzie zależało od tego czy potrzebujemy go w dłuższej perspektywie czy tylko tymczasowo. Jeżeli chodzi o opcję numer jeden to zdecydowanie sprawdzi się jedynie samochód nowy. Tylko wtedy będziemy mieć 100% co do jego stanu technicznego, a ten ma wpływ na niezawodność. Trudno nie zgodzić się z tym, że ta cecha jest nieoceniona. Szczególnie gdy mamy jakiś bardzo ważny wyjazd i nie możemy się spóźnić. Jeżeli chodzi o marki zdobywające dużo wysokich ocen to Dacia jest jedną z takich. Do tego w ich ofercie znajdziemy możliwość leasingu - https://www.daciafinansowanie.pl/prakty ... ga-kredytu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Sam wybór modelu to kwestia bardzo indywidualna.

Re: Kredyt

: 24 cze 2023, 15:19
autor: mefedronka
Ja to jednak sporo mam problemów i nie wiem do końca, jak to ma wyglądać i jakie kwestie mam do zrobienia. Dlatego moim zdaniem ważną kwestią jest szukanie odpowiedzi. I tu https://bif24.pl/finanse/bezpieczny-kre ... d-startem/ znajdziecie coś, co jest sensowne. Jak Wam się wydaje, warto?

Re: Kredyt

: 24 wrz 2023, 13:00
autor: kabarii
Czasem sprawdzam sobie niektóre rozwiązania i mam wrażenie, że dalej może mi się nie sprawdzać sens moich celów, niemniej jednak warto to po prostu przemyśleć. Na pewno potrzebuję rozwiązań kredytowych, które dadzą mi odpowiednią przestrzeń. Dlatego tu https://okbr.pl/kalkulator-odsetek-ustawowych/ sprawdzam coś sensownego.

Re: Kredyt

: 02 lis 2023, 15:35
autor: MariuszM
Dobrze jest dyskutować o tak ważnych sprawach bo każdy z nas będzie w podobnej sytuacji. Prowadzenie biznesu to odpowiedzialność jaka często jest w stanie zbudować naszą markę. Spotkania z klientami czy delegacje są bardzo ważne w tworzeniu relacji biznesowych. Dlatego musimy postawić na nowy samochód ponieważ to narzędzie z jakiego będziemy korzystać każdego dnia. Patrząc na recenzje znanych marek to Renault - https://www.renaultfinansowanie.pl/kredyt-ulgowy jest jednym z liderów rynku. Wystarczy poczytać recenzje branżowe ich modeli by szybko przekonać się do zakupu. Przy okazji możemy wybierać w bardzo atrakcyjnych formach finansowania tego zakupu.

Re: Kredyt

: 20 lis 2023, 10:51
autor: arkadia
Jeśli nie stać Was na kredyt albo po prostu nie chcecie się nim wiązać na lata to nie powód żeby rezygnować z jazdy samochodem. Można przecież wypożyczać samochody i teraz łatwo znaleźć dobrą wypożyczalnię. Jeśli masz wątpliwości i pytania przeczytaj ten artykuł https://www.radiozamosc.pl/artykul-4med ... czalni-aut

Re: Kredyt

: 13 lut 2024, 18:14
autor: namagilna
Kalkulator frankowicza mnie zaciekawił, bo moja znajoma ma kredyt w tej walucie i nie może sobie poradzić ze spłatą. Może wiecie, czy on niesie realne przeliczenia? Nie mówię o małych różnicach, ale kilka tysięcy to już opcja znaczna. Wiecie coś na ten temat? Dajcie znać, bardzo Was proszę.

Re: Kredyt

: 18 mar 2024, 22:42
autor: dowiadka
Czy macie pewność odnośnie rozwiązań, jakie są dostępne do pożyczek gotówkowych? Dla mnie najważniejszym rozwiązaniem będzie na przykład unieważnienie wibor , bo podobno można to zrobić i to wiąże się z pewnymi udogodnieniami, jak i obowiązkami. Możecie powiedzieć więcej?