Strona 1 z 1

Współpraca z agencją Perspektiw

: 14 paź 2020, 7:53
autor: Wahid
Jest tu ktoś, kto miał okazję korzystać z usług agencji Perspektiw? Jak oceniacie ich zaangażowanie, skuteczność? Przede wszystkim chciałbym, żeby stworzyli mi stronę internetową. Powinienem się z nimi skontaktować waszym zdaniem?

Re: Współpraca z agencją Perspektiw

: 17 paź 2020, 6:52
autor: Otto-89
To moim zdaniem jedna z lepszych agencji tworzących strony i sklepy internetowe. Zajmują się też pozycjonowaniem stron internetowych i są w tym naprawdę skuteczni, o czym sam się mogłem przekonać. Wyniki ich pracy są zadowalające, więc jak najbardziej polecam korzystać z ich usług.

Re: Współpraca z agencją Perspektiw

: 08 lis 2020, 20:00
autor: jogi8
Marketing online jest wazny, zwłaszcza podczas kwarantanny kiedy tto coraz wiecej ludzi siedzi przy kompach. Ja korystam z https://www.cleveragency.pl/facebook i jestem zachwycona jakościa usług

Re: Współpraca z agencją Perspektiw

: 30 lis 2020, 12:38
autor: halina88
Nie znam tej agencji, ale jeśli chodzi o pozycjonowanie to mogę Ci zostawić namiar na nich https://widoczni.com/pozycjonowanie-stron/wroclaw/. Zespół ludzi z wiedzą i doświadczeniem. A także indywidualnym podejściem do klienta. Działają kompleksowo, także możesz liczyć na pomoc i informacje na każdym etapie współpracy.